+420 608 336 611
nonstop servis
Pohotovost 24/7

Zámečnická pohotovost Praha 2

Trápí Vás zabouchnuté dveře? Potřebujete zámečníka na rychlé otevírání zámků, otevření zamčeného auta nebo trezoru? Přesně pro Vás je tu naše nonstop zámečnická pohotovost - Praha 2 a okolí. Pohotovostní otevírání dveří a zámků nabízíme ve všech lokalitách Prahy 2 jako jsou Vyšehrad a v přilehlých oblastech Vinohrady, Nusle a Nové Město.

Zámečnická pohotovost Praha 2

Doba dojezdu našeho pohotovostního zámečníka je v Praze 2 průměrně 20 minut v závislosti zejména na dopravní situaci.

Otevírání dveří Praha 2 - Vyšehrad a širé okolí

Zapomněli jste, případně ztratili klíče od Vašeho bytu? Zaskočily Vás zabouchnuté dveře? Naše zámečnická pohotovost zvládne otevírání dveří rychle a ve většině případů bez nutnosti poškození zámku! Zavolejte na číslo 608 336 611 a náš zámečník neprodleně přijede k otevření zabouchnutých dveří či k profesionálnímu odemykání zámku.

Zámečnictví pohotovost Praha 2

Naši zámečníci pohotovost poskytují na celém uzemí Prahy 2. Ať už jste z Vyšehradu, vždy Vám podají pomocnou ruku při otevírání bytu, trezoru, otvírání zámků vysacích i dozických nebo jen prostě, když se nechtěně ocitnou zabouchnuté klíče v autě.

Odemykání / otevření auta - Praha 2

Zabouchlé klíče v autě mohou způsobit řadu nesnází nejenom v Praze 2 - pozdní příchod do práce, promeškání schůzky nebo nemožnost odvozu člena rodiny. Vsaďte na zkušené zámečníky, kteří si poradí jak s otevřením zabouchnutého auta, tak ví jak otevřít zamčené auto. Volejte 608 336 611 a náš zámečník s odborností na otevírání aut je u Vás během chvíle!

Otevírání aut

Potřeba odemykání auta může nastat z mnoha důvodů - poškozený/zlomený klíč, vadná elektroinstalace automobilu, defekt zámku vozu způsobený mechanickým opotřením nebo podnebnými vlivy. Nelamte si hlavu, že nejde odemknout auto a svěřte své zamčené auto zkušenému zámečníkovi, který problém vyřeší během chvíle! Můžete také využít možnost výroby nového auto klíče.

Otevírání zámků a trezorů - Praha 2

Ztratili jste klíč od svého trezoru, vysacího zámku nebo třeba od zámku jízdního kola? Naši zámečníci zvládnou takřka jakékoliv otevření zámku za krátký moment! Samozřejmě doba otvírání trezorů je závislá na kvalitě zpracování a stáří trezoru, ale s běžně dostupnými modely není zpravidla žádný problém.

Otevírání trezorů

Otvírání zámků nabízí naše zámečnictví v Praze 2 již mnoho let. Máme zkušenosti jak v rámci otevření trezoru atypických formátů, odemčení dozického zámku vyráběného na zakázku či otevření zamčeného bytu s vysokou úrovní zabezpečení.

Základní ceník za zámečnické práce naleznete na listu ceník zámečnických prací. Ostatní práce jsou řešeny dle rozsahu a dohody. Pro odhad bezplatný odhad ceny nebo sjednání pohotovostního zámečnického výjezdu otevírání zabouchnutých dveří, auta, trezoru či zámku volejte: 608 336 611 nostop 24 hodin, 7 dní v týdnu!

Informace o nás
Adresa:

Zámečnictví Pod Palmovkou

Na Hrázi 9, Praha 8, 181 00

Nonstop kontakt:
Tel.: +420 608 336 611
Email: napsat email
nonstopzamecnictvi@email.cz
Kde nás naleznete?
Probíhající akce
akční nabídka zámečnictví
2012 © Tvorba webu - Valient.cz