+420 608 336 611
nonstop servis
Pohotovost 24/7

Prodej zámečnického zboží Praha 8

Zámečnictví Pod Palmovkou se nespecializuje pouze na služby, ale prodáváme i samotné zámečnické zboží. Máme široký přehled o nejpoužívanějších a nejefektivnějších formách zabezpečení. Ať už pořizujete nový zámek do svého bytu nebo potřebujete kompletní zabezpečovací systémy pro firmu, vždy jsme absolutně kompetentní Vám s výběrem zboží poradit a na zažádání profesionálně namontovat či Vás informovat o jeho správném používání.

Zámečnické zboží k dispozici:

Fab:

Renomovaná značka působící na trhu se zámečnických zbožím více jak sto let. Zboží značky Fab - cylindrické vložky, průmyslové, zadlabací a visací zámky v několika bezpečnostních třídách s vlastními patenty a možností generálních systémů.

Titan

Vysoce efektivní cylindrické vložky do dveří s několika světovými certifikáty a dokonce možností až padesáti tisíc kombinací klíče a poniklovaným povrchem.

Výrobce cylindrických vložek, půlvložek, vysoce odolných a efektivních visacích zámků. Visací zámky Guard jsou známy svou nejen odolností proti mechanickému, ale i proti vlivům prostředí. Vyspělé technologie jako jsou překryté profily klíče, prodloužené oblouky nebo těleso z kalené oceli zajišťují nejvyšší možná kritéria pro bezpečnost zákazníka. Samozřejmostí je také bezpečnostní karta a niklovaná stavítka.

Tokoz

Visací zámky tohoto českého dodavatele jsou velmi resistentní a některé modely poskytují dokonce komfort kalených oblouků. Dále ve zboží Tokoz jsou bezpečnostní závory a petlice odolávající povětrnostním podmínkám a mnoha technikám neoprávněného otevření.

Kování na dveře

k dispozici zboží značek Vemak, Act, Dorma a Rostex. Česká firma Act dokonce vyhrála se svým provedením kováním titul obchodník roku 2009. Kování od všech zmíněných značek je možné najít v široké škále designového a materiálového provedení.

Dveřní zavírače

Zavírače od značky Dorma poskytují nadstandartní míru konfortu a zabezpečení otevírání a zavírání dveří. Moderní design a kvalitní spracování se nachází u všech modelů zavíračů - pastorkové, vačkové i podlahové zavírače s nosností až 250kg.

Pro bližší informace o vlastnostech a cenách, jež zámečnické zboží našeho zámečnictví skýtá nás prosím kontaktujte či navštivte naši prodejnu na Praze 8.

Informace o nás
Adresa:

Zámečnictví Pod Palmovkou

Na Hrázi 9, Praha 8, 181 00

Nonstop kontakt:
Tel.: +420 608 336 611
Email: napsat email
nonstopzamecnictvi@email.cz
Kde nás naleznete?
Probíhající akce
akční nabídka zámečnictví
Tvorba webových stránek- Valient.cz