+420 608 336 611
nonstop servis
Pohotovost 24/7

Výroba klíčů Praha 8

Výroba klíčů je jednou z nejžádanějších činností našeho Zámečnictví Pod Palmovkou (Praha 8). Výroba a kopírování klíčů jak pro účely náhradních klíčů, tak klíčů generálních je u nás otázka několika minut. Ať už sháníte výrobu klíčů k bytu, pro auto či dopisní schránku, naše zámečnictví Vám poskytne žádané služby a to i v příznivé cenové relaci.

výroba klíčů Praha

Služby výroby klíčů:

Výroba auto-klíčů

Kopírujeme autoklíče nejznámějších značek automobilů (škoda, peugeot, ford a mnohé další) a to jak klasické, tak případně i s čipem a dálkovým ovládáním. Pro bližší informace o výrobě klíčů pro auto se poptávejte prostřednictvím kontaktů či přímo na provozovně.

Klíče mnoha značek

V sortimentu nabízíme opravdu velkou škálu klíčů (mezi nejznámější kupříkladu Fab, Titan či Guard). Zařizujeme jak realizaci výroby klíče, tak odbornou konzultaci o efektivnosti samotné vložky a její možnost výměny v místě bydliště / pracoviště.

Kopírování a výroba bezpečnostních klíčů

V případě generální systémů (jeden klíč pro více různých zámků – vhodné pro firmy a instituce) jsme schopni zajistit okopírování klíče (po ověření držitele), případně poradit jaký druh bezpečnostních klíčů použít na míru Vašim potřebám. Upozorňujeme, že bezpečnostní klíče jsou ve většině případu chráněny kartou a pro jejich kopírování, výrobu či úpravu je nutno tuto kartu předložit.

Informace o nás
Adresa:

Zámečnictví Pod Palmovkou

Na Hrázi 9, Praha 8, 181 00

Nonstop kontakt:
Tel.: +420 608 336 611
Email: napsat email
nonstopzamecnictvi@email.cz
Kde nás naleznete?
Probíhající akce
akční nabídka zámečnictví
Tvorba webových stránek- Valient.cz