+420 608 336 611
nonstop servis
Pohotovost 24/7

Zámečnická pohotovost Praha

Naše zámečnická pohotovost pro celé hlavní město Praha a okolí Vám nabízí kompletní servis služeb a produktů včetně rychlého výjezdu zámečníka s odbornou znalostní všech běžných i většiny atypických zámků a jejich techniky otevření – s ohledem na co nejmenší (v ideálním případě žádnou) škodu na majetku při otevírání zámků a jiných zabezpečovacích systémů.

Specifické činnosti pohotovosti:

Výjezd zámečníka 24/7

zámečnická pohotovost

V případě zabouchnutých dveří, nedostupnosti uzamčené cenné věci nebo předmětu nezbytného k vaší práci určitě oceníte rychlost a efektivitu zámečníka. Zámečnická pohotovost Pod Palmovkou (ulice Na Hrázi 9, Praha 8) je k dispozici ve dne i v noci a to včetně víkendů a svátků. Náš zámečník je Vám obratem schopen sdělit čas nezbytný k dopravě na místo a odhadovanou cenu práce.

Zámečnická pohotovost dle částí Prahy

V současné době je naše zámečnická pohotovost dostupná ve všech částech města Prahy. V kteroukoliv denní či noční dobu neváhejte volat naše zámečníky. Pro dlouhodobé zákazníky poskytujeme slevy i v rámci pohotovosti.

Naše rychlá a odborná zámečnická pohotovost přijde vhod zejména obyvatelům Prahy v částech Praha 7, Praha 8, Praha 9 a Praha 3, kde se na příjezd zámečníka můžete spolehnout v řádu minut.

Kromě otevření zámku či jeho opravy při výjezdu zámečnické pohotovosti můžete, pokud je to Vaším přáním, být instruováni o možnostech lepšího zabezpečení Vašeho majetku, vhodných a kvalitních vložek či kování včetně pro Vás nezávazných cenových kalkulací za zboží a služby.

Informace o nás
Adresa:

Zámečnictví Pod Palmovkou

Na Hrázi 9, Praha 8, 181 00

Nonstop kontakt:
Tel.: +420 608 336 611
Email: napsat email
nonstopzamecnictvi@email.cz
Kde nás naleznete?
Probíhající akce
akční nabídka zámečnictví
Tvorba webových stránek- Valient.cz